Home MODULE / COMPUTER Engine Computer ECU ECM AUDI RS5 2014-2015 4.2L 8T2907560F OEM Stk LS057
Driver Side View Mirror Power Dual Arm Mount Non-heated Fits 04-15 TITAN 431976
Back to products
Driver Side View Mirror Power With Puddle Lamp Fits 10-19 TAURUS 582521
Audi
Engine Computer ECU ECM AUDI RS5 2014-2015 4.2L 8T2907560F OEM Stk LS057
1 in stock
Add to wishlist
Category: MODULE / COMPUTER
Share:
  • Description
  • Item Specifics Details
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
Welcome to our eBay Store!
ECU ENGINE COMPUTER FITS RS5 2014-2015
Donor Vehicle
VIN:
Model:
RS5
Year:
Mileage:
0 (0 = not available or unknown)
Stock Number:
LS057
Store Number:
1
Part Detail
Part Grade:
Part Category:
U
Part Placement:
Notes:
8T2907560F, 0261S07236
This part will fit these makes and models with these options
AUDI RS5 14-15    Electronic Control Module; (4.2L)
WARRANTY / GUARANTEE
Return Policy
Parts Warranty
eNet Auto Parts Inc ships to Canada and US addresses within the continental 48 states
If an item arrives damaged, please contact us via eBay messaging within 24 hours for assistance.
A Grade
– The highest quality part. It is of low miles and/or exceptional condition for its age.
B Grade
– The second level quality part. It is of average miles and normal condition for its age.
C Grade
– The third level quality part. It has high miles and/or light damage.
No Grade
– A part that has not yet been graded.
Item Specifics Details
Dimensions 10 × 10 × 10 in
Brand
Audi
Product Type
Engine Control Unit (ECU)
Interchange Part Number
OE/OEM Part Number
0 261 S07 236, 8T2 907 560 F