Home ABS Units ABS Anti-Lock Brake Pump w/Mod Audi RS5 2015 4.2L 8T0907379H OEM C0113
Carrier Fits 19 PORSCHE MACAN 421328 C1128
Back to products
Engine Computer ECU ECM AUDI RS5 2014-2015 4.2L 8T2907560F OEM Stk LS057
Audi
ABS Anti-Lock Brake Pump w/Mod Audi RS5 2015 4.2L 8T0907379H OEM C0113
1 in stock
Add to wishlist
Category: ABS Units
Share:
  • Description
  • Item Specifics Details
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
  • Compatibility
Description
Welcome to our eBay Store!
Anti-Lock Brake Part Actuator And Pump Assembly Fits RS5 2015
Donor Vehicle
VIN:
Model:
RS5
Year:
2015
Mileage:
0 (0 = not available or unknown)
Stock Number:
LS504
Store Number:
1
Part Detail
Part Grade:
Part Category:
U
Part Placement:
Notes:
This part will fit these makes and models with these options
Audi RS5 2015
WARRANTY / GUARANTEE
Return Policy
Parts Warranty
eNet Auto Parts Inc ships to Canada and US addresses within the continental 48 states
If an item arrives damaged, please contact us via eBay messaging within 24 hours for assistance.
A Grade
– The highest quality part. It is of low miles and/or exceptional condition for its age.
B Grade
– The second level quality part. It is of average miles and normal condition for its age.
C Grade
– The third level quality part. It has high miles and/or light damage.
No Grade
– A part that has not yet been graded.
Item Specifics Details
Dimensions 12 × 12 × 12 in
Brand
Audi
Product Type
ABS Pump
Interchange Part Number
OE/OEM Part Number
8T0 614 517 H, 8T0 614 517 J, 8T0 907 379 F, 8T0 907 379 G